درباره همراه ایران

شرکت همراه ایران فعالیت خود را در عرضه موبایل و لوازم جانبی از همان ابتدای ورود این صنعت به کشور از یک فروشگاه کوچک آغاز نمود

حال با لطف الهی توانسته با بیش از یک دهه فعالیت گسترده ، پخش لوازم جانبی موبایل را در اولویت کاری خود قرار داده و محصولات خودرا به بیش از ۲۵۰۰ فروشگاه در سراسر کشور ارسال نماید.

محصولات همراه ایران از با کیفیت ترین مواد اولیه در بهترین و معتبرترین کارخانجات چین تولید شده و کیفیت محصولات والاترین هدف همراه ایران می باشد.

با پیشرفت سریع صنعت تلفن همراه ، همراه ایران نیز خودرا بر این داشت که کیفیت محصولات و خدمات خودرا به روز کرده و همپا با این پیشرفت ، پیشروی کند.

همراه ایران تلاش میکند تا نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد. ارایه قیمت های کاملا رقابتی و مناسب ، همراه با کیفیت مطلوب خدمات به مشتریان از اولویت های کاری همراه ایران محسوب میشود.

به همین منظور همراه ایران با بکارگیری تمام توان خود میکوشد مناسب ترین قیمتها و بهترین خدمات را برای مشتریان خود فراهم آورد.

تمامی سعی ما در همراه ایران ایجاد محیطی قابل اطمینان جهت معرفی و عرضه لوازم جانبی میباشد تا کاربران بتوانند با آسودگی خاطر کالاهای مورد نظر خود را انتخاب و با اطمینان از سلامت محصول اقدام به تهیه آن نمایند.

رضایت کامل شما درخرید و اطمینان به ماست که برای ما به عنوان سرمایه میماند.

ما نیز همچون همراهی مطمئن پشتوانه گرم شما خواهیم بود.